Titles you rated
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
BloodRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0