Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
PawnRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5