Series
Ratings
26
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0