Movies
Ratings
109
21Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
PiratesRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5