Series
Ratings
77
Mischievous KissRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 2.5
Sailor Moon SRated ★ 4.5
Sailor Moon RRated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 4.5
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0