Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 4.0
52-Hertz WhalesRated ★ 4.0
Mori, The Artist's HabitatRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5