Titles you rated
Sin CityRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0