Movies
Ratings
21
Santa BarbaraRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5