Movies
Ratings
609
BabygirlRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5