Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 3.5
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 3.0
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 2.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.5