Titles you rated
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0