Series
Ratings
39
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5