Movies
Ratings
189
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0