Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0