Titles you rated
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The CollectionRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
Japan SinksRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0