Titles you rated
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Love in ContractRated ★ 3.0
In the SOOP: FriendcationRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Unexpected Business Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0