Series
Ratings
34- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Brutus's HeartRated ★ 3.0
Murder in the KairoteiRated ★ 3.0
The 11 Words MurderRated ★ 2.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- 流星ワゴンRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Family's FormRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0