Series
Ratings
348
A Woman Who Plays WithRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.5- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Good GirlRated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
MIX & MATCHRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
The King of LegendRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0