Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0