Movies
Ratings
147
A Hard DayRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5