Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0