Series
Ratings
30
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0