Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 1.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5