Titles you rated
Stormy NightRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0