Movies
Ratings
876
MoanaRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0