Movies
Ratings
21
The 300 SpartansRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Homeward Bound: The Incredible JourneyRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0