Titles you rated
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 2.0- 블리치Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Run HanyRated ★ 5.0
- BonobonoRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 1.0
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 1.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 1.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Ma BoyRated ★ 1.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0