Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0