Series
Ratings
47
Personal TasteRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0