Movies
Ratings
84
InsidiousRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SookheeRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
TangledRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 2.0