Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5