Series
Ratings
279
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Mr. BrideRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 2.0
Unexpected - Love Story in Maison Ginseiso -Rated ★ 2.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 2.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 2.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Kiyo in Kyoto: From the Maiko HouseRated ★ 3.0