Movies
Ratings
44
DemolitionRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.5
SaltburnRated ★ 2.5
CrashRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 1.0