Series
Ratings
404
AtypicalRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Screening HumanityRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5