Titles you rated
Pacific RimRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0