Titles you rated
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
PainedRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Day AfterRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 4.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5