Titles you rated
LostRated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 2.5
The Last EmpressRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.0
Free 19Rated ★ 3.0
While You Are TemptedRated ★ 4.0
Brave DetectivesRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Hidden SingerRated ★ 3.5
Naked Korean HistoryRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0