Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Next SoheeRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5
A Dangerous MethodRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0