Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Free 19Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5