Titles you rated
- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 2.0
- WonderlandRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
SEVENTEEN TOUR ‘FOLLOW’ AGAIN TO CINEMASRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5