Titles you rated
ElementalRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Senior YearRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.0