Movies
Ratings
350
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5