Titles you rated
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The FounderRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 1.5
MementoRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
Samurai CatRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 1.5
No EscapeRated ★ 3.0