Movies
Ratings
54
TunnelRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Love Is in the AirRated ★ 4.0
MustangRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Hidden FaceRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 5.0
The Big PictureRated ★ 5.0
Welcome to the SouthRated ★ 5.0
The Merchant of VeniceRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0