Movies
Ratings
156
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0