Titles you rated
Crime SceneRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
HealerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0