Series
Ratings
18
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0