Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
La banda PicassoRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The BatmanRated ★ 0.5
Blade Runner 2049Rated ★ 0.5
Free GuyRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0