Movies
Ratings
118
OblivionRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.5