Movies
Ratings
275
Love 911Rated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0